WEBOVÉ PREZENTACE

WEBOVÉ PREZENTACE

Vytvoříme jakoukoliv webovou prezentaci dle Vašich představ. Samozřejmostí jsou PPC kampaně, správa Facebook profilu, vlastní webhosting,..
DOMÁCNOST S AUTOPILOTEM

DOMÁCNOST S AUTOPILOTEM

Život v chytré domácnosti je jako let na autopilota. Váš domov myslí a koná za vás. Zná vaše potřeby a dokáže se sám přizpůsobit rozdílným ročním dobám, změnám počasí či životního stylu.
SPRÁVA SÍTÍ

SPRÁVA SÍTÍ

Postaráme se kompletně o Vaši stávající počítačovou síť popř. ji ze startu Vaší firmy naplánujeme a zprovozníme. Můžeme nabídnout i kamerové systémy, zabezpečovací techniku, optimalizace a další.

 

Analýza

Cílem této analýzy je pokud možno osobní schůzka, kde poznáme Vás jako firmu a hlavně Vašeho zákazníka. Musíme se jednoduše dozvědět pro nás ty správné informace, abychom dokázali navrhnout řešení, které splní a nejlépe překoná Vaše představy. Neměli bychom se hnát jen za prvními pozicemi ve vyhledávačích, nebo vysokou návštěvností, ale soustředit se na oslovení těch správných zákazníků. Díky této schůzce navrhneme první verzi webu, která bude obsahovat základní texty a grafiku. Do této fáze je vše nezávazné a zdarma!

Obsah

Pokud návrh splní Vaše očekávání, budeme společně pracovat na obsahové části webu, jako je logo, grafická podoba šablony, požadované funkce pro zákazníky a hlavně textová část. Rádi pro Vás také nafotíme prostory, produkty nebo služby dle Vašeho přání . V případě, že necháte na nás i textovou část, budeme spolupracovat s profesionálem v oboru. Součástí této fáze je také průběžné testování požadovaných funkcí a hlavně správného zobrazení na všech možných zařízeních. Doba, kdy se na webové stránky přustupovalo pouze z počítač je už pryč a nyní skoro 70% návštěvníků tvoří mobilní zařízení a pro ty je nutné vytvořit tzv. responzivní design, který se jim přizpůsobí.

Spouštíme

Po kompletním otestování a kontrole obsahu, můžeme spustit webové stránky do ostrého provozu. To obnáší nastavení hostingu, změna DNS, popř. aplikace SSL certifikátu a další potřebné kroky. Samozřejmostí je přístup do administrace webu, kde si můžete dle Vašich požadavků provádět jakékoliv změny. Po spuštění monitorujeme první dny celý web, zda vše funguje dle předpokladu. Pokud je vše v pořádku, zaměříme se na optimalizaci a případné reklamní kampaně, které správně zacílíme a splníme cíl, který jsme si dali na naší první schůzce - získat nové zákazníky.

 

Zde je ukázka naší práce:

BNSOFT

bnsoft.cz - webová prezentace

BTHAUS

bthaus.cz - webová prezentace, facebook, kampaně

Penzion Znojmo

penzion-znojmo.cz - webová prezentace, facebook

Řeznictví U TŘÍ LVŮ

reznictviutrilvu.cz - webová prezentace

Hotel TGM

hoteltgm.cz - webová prezentace, rezervační formulář, facebook

Penzion Daníž

penziondaniz.cz - webová prezentace, online rezervační systém, facebook, kampaně

Psota holding

psota-znojmo.cz - webová prezentace, facebook stránky, kampaně

Restaurace U Bazalů

ubazalu.cz - webová prezentace, facebook stránky

Penzion Vřesoviště

penzionvresoviste.cz - webová prezentace, online rezervační systém

Chata U Rybáře

chataurybare.cz - webová prezentace, PPC kampaně

Babyhotel Vranov

babyhotelvranov.cz - webová prezentace, facebook, kampaně

Libor Transport

libortransport.cz - webová prezentace, zákaznický portál - plánovač nakládek

Naši zákazníci

autocentrumpsotaautodruzstvobabyhotelbermudahoteltgmdobsicketestovinyhypilibortransportmobilmanpenziondanizpsotatransportrestauracestkshellstkznojmotruhlastvisvobodavmconstructbnsoftbthauskasalipenzionznojmosmtaubazaluutrilvuvresoviste

logo05

Marcel Havlík

marcel@itznojmo.cz

IČ: 87393468

+420 724 985 478

Kontaktní formulář