WEBOVÉ PREZENTACE

WEBOVÉ PREZENTACE

Vytvoříme jakoukoliv webovou prezentaci dle Vašich představ. Samozřejmostí jsou PPC kampaně, správa Facebook profilu, vlastní webhosting,..
DOMÁCNOST S AUTOPILOTEM

DOMÁCNOST S AUTOPILOTEM

Život v chytré domácnosti je jako let na autopilota. Váš domov myslí a koná za vás. Zná vaše potřeby a dokáže se sám přizpůsobit rozdílným ročním dobám, změnám počasí či životního stylu.
SPRÁVA SÍTÍ

SPRÁVA SÍTÍ

Postaráme se kompletně o Vaši stávající počítačovou síť popř. ji ze startu Vaší firmy naplánujeme a zprovozníme. Můžeme nabídnout i kamerové systémy, zabezpečovací techniku, optimalizace a další.

Outsourcingu a poradenství v oblasti IT se naše firma věnuje od roku 1999. Díky dlouholetým zkušenostem dokážeme profesionálně zajistit efektivní a bezproblémový chod vašich IT systémů. 

 

KOMU JE SPRÁVA SÍTĚ URČENA?

Naše služba Správa sítě je určena každému z okolí Znojma, kdo spravuje síť s jedním nebo více servery, nebo větší množství samostatných PC, a je pro něj neefektivní zaměstnávat vlastní správce sítě a nákladně budovat IT oddělení.

 

CO SPRÁVA SÍTĚ - IT OUTSOURCING ZAHRNUJE?

  • Systémová podpora - dohled nad síťovým operačním systémem, servery a klientskými stanicemi, správa síťových prvků, síťových periferií a komunikačních systémů

  • Softwarová podpora - nastavení a optimalizace síťového operačního systému, instalace softwaru a jeho aktualizace, konfigurace aplikací, zálohování, zabezpečení dat a pravidelná aktualizace antivirové ochrany

  • Vzdálená správa - okamžité řešení problémů bez nutnosti výjezdu technika

  • Uživatelská podpora - preventivní péče zajišťovaná pravidelnými návštěvami technika v intervalu dohodnutém ve smlouvě

  • Poradenská služba - konzultace problémů a návrhy řešení

Naši zákazníci

autocentrumpsotaautodruzstvobabyhotelbermudahoteltgmdobsicketestovinyhypilibortransportmobilmanpenziondanizpsotatransportrestauracestkshellstkznojmotruhlastvisvobodavmconstructbnsoftbthauskasalipenzionznojmosmtaubazaluutrilvuvresoviste

logo05

Marcel Havlík

marcel@itznojmo.cz

IČ: 87393468

+420 724 985 478

Kontaktní formulář