WEBOVÉ PREZENTACE

WEBOVÉ PREZENTACE

Vytvoříme jakoukoliv webovou prezentaci dle Vašich představ. Samozřejmostí jsou PPC kampaně, správa Facebook profilu, vlastní webhosting,..
DOMÁCNOST S AUTOPILOTEM

DOMÁCNOST S AUTOPILOTEM

Život v chytré domácnosti je jako let na autopilota. Váš domov myslí a koná za vás. Zná vaše potřeby a dokáže se sám přizpůsobit rozdílným ročním dobám, změnám počasí či životního stylu.
SPRÁVA SÍTÍ

SPRÁVA SÍTÍ

Postaráme se kompletně o Vaši stávající počítačovou síť popř. ji ze startu Vaší firmy naplánujeme a zprovozníme. Můžeme nabídnout i kamerové systémy, zabezpečovací techniku, optimalizace a další.
Kouzlo systému Loxone je v dokonalé souhře všech komponent. Všechna zařízení o sobě ví, rozumí si a dokáží spolupracovat na základě zjištěných dat. Díky této kooperaci může váš domov přizpůsobit aktuální situaci vašim potřebám. Bez kompromisů.

OsvětleníŽaluzieMarkýzyRegulace teplotyVentilace a rekuperaceHudbaEnergieFotovoltaikaAlarm a zabezpečeníPřístupový systémBazénSauna

Chytré osvětlení s wow efektem

Světla mají úžasnou moc proměnit místnost. Pouhým stiskem tlačítka můžete nastavit atmosféru místnosti: práce, čtení, romantika, party, atp. Byla by tak velká škoda omezit se jen na jedno světlo, které buď rozsvítíme nebo zhasneme. Můžete kombinovat různé intenzity, barvy i charakter světelných zdrojů. A s Loxone zůstane ovládání úžasně snadné.  

Zabezpečení pro rodinu i majetek

Váš domov dohlíží na vaši bezpečnost 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Sleduje otevření oken a dveří, neočekávaný pohyb v domě, riziko požáru, zapomenuté spotřebiče v provozu, únik vody, vytáhne žaluzie v případě větru nebo vás upozorní na otevřená okna, když se blíží déšť. O všem máte přehled, ať jste kdekoli. V době vaší dovolené dům simuluje vaši přítomnost, aby odradil zloděje.

Perfektní klima v pravý čas

Přijdete z práce a v obývacím pokoji máte útulných 22 °C. V koupelně si dáte vanu při relaxačních 25 °C a ložnice je na spánek připravena teplotou 20 °C. S Loxone si jednoduše nastavíte, jaké teploty a kdy chcete mít v které místnosti a o nic víc se nestaráte. Jen si užíváte výjimečný komfort. Dům využije nejen různé zdroje vytápění a spočítá si jejich schopnosti, ale i stínící techniku a klimatizaci. Když nejste doma nebo když větráte, automaticky šetří energií.

Inteligentní stínící technika

Chytré stínění se postará o maximum přirozeného světla, aniž by vás oslnilo slunce. Po setmění se naopak zastíní, aby dům zaručil vaše soukromí. Pokud se blíží vítr, ví, že má venkovní žaluzie vytáhnout. Když nejste doma, chytrá domácnost využívá stínící techniku k regulaci teploty. Už nemusíte přemýšlet, zda nechat žaluzie zatažené či nikoli.

Hudba v každé místnosti jednoduše

Vaši oblíbenou hudbu či rádio máte v každé místnosti díky perfektní integraci multiroom audia v chytrém domě. Na terase může hrát rock, v koupelně chillout a v dětském pokoji pohádky. Nebo všude to samé. Žádné přenášení rádia či kopírovaní písniček. Skrze reproduktor s vámi může komunikovat i váš smart home: někdo je u dveří, blíží se déšť, v kuchyni detekován kouř…

Efektivní monitoring energie

Chytrý dům drží spotřebu energií na uzdě. Maximálně využívá energii slunce, monitoruje spotřebu či odpojuje zbytečné spotřebiče ze sítě a zhasíná nepotřebná světla. Elektřinu z fotovoltaických panelů přes den akumuluje a večer si tak můžete dobít zdarma elektromobil. Vždy máte také aktuální přehled o spotřebě.

Promyšlený přístupový systém

Svůj dům můžete odemykat a zamykat podobně jako automobil. Alarm se aktivuje a deaktivuje automaticky. Když někdo zazvoní u dveří, okamžitě vidíte, kdo to je, a můžete s ním mluvit, i když nejste doma a třeba i rovnou otevřít. Místo otravného řinčení zvonku vás může upozornit libovolná melodie z reproduktorů či zablikání světel, pokud děti spí.

Chytrý bazén

V Loxone inteligentní domácnosti můžete integrovat i váš bazén. Dům bude automaticky čistit vodu, dávkovat desinfekci, dopouštět bazén, regulovat teplotu a ovládat kryt bazénu. Nikdy už nebude hrozit, že by děti mohly do bazénu bez vašeho vědomí. Večer se pro zpříjemnění atmosféry aktivuje osvětlení bazénu.

Ovládání sauny

Kontrolu nad ovládáním sauny převezme Loxone. Díky tomu bude vyhřátá, už když přijedete domů. Pokud jste doma, nemusíte u ní čekat, dům vám sám oznámí, že je sauna připravená. Atmosféru doladí hudba přímo v sauně a světlo, které si nastavíte podle nálady. A až skončíte s relaxací, chytrá domácnost saunu sama vypne.

Co bude umět váš chytrý dům?

Líbí se vám představa života v inteligentní domácnosti? Skvělé. Jistě se vám honí hlavou řada otázek. Už se těšíme, až vám na všechno dopodrobna odpovíme.

tel: +420 724 985 478

Naši zákazníci

autocentrumpsotaautodruzstvobabyhotelbermudahoteltgmdobsicketestovinyhypilibortransportmobilmanpenziondanizpsotatransportrestauracestkshellstkznojmotruhlastvisvobodavmconstructbnsoftbthauskasalipenzionznojmosmtaubazaluutrilvuvresoviste

logo05

Marcel Havlík

marcel@itznojmo.cz

IČ: 87393468

+420 724 985 478

Kontaktní formulář